T E H U L K Y vo V-FIT

    Milí naši klienti V-FITu 

 

MILÉ    B U D Ú C E    M A M I Č K Y  !  

GRAVID JOGA  pre TEHOTNÉ  

CENA :      60 eur za 50 minút/10 lekcií

D E Ň a T E R M I N:  
ŠTVRTOK  od 17.11.22 do 2.2.23
  od 17 h.  

Uhrada:   

číslo účtu:  SK3802000000002787093958 , 60 eur,  poznámka  GJ + Priezvisko 

Stále je možno si kurz predlžovať, lebo cvičiť byste mali až do pôrodu. V absolvovaných   lekciách sa snažíme Vám dodať všetky informácie o cvičení, ale aj o pôrode o príprave na pôrod, což byste si v inom zariadení museli samostatne platiť. Opakovanie je matkou múdrosti, takže informácie, ktoré sa Vám budú v každých lekciích opakovať sú len pre Vaše dobro. Dýchanie sa naučíte, že už všetko budete robiť automaticky a Váš pôrod bude o niečo ľahší. Uvoľnite sa k pôrodu.

Vhodné pre všetky trimestre.  Nezáleží na to, či ste začiatočník vo cvičení, alebo ste pred tým cvičila. Uvedomte si, že pohyb v tehotenstvu je veľmi dôležitý aj pre vaše dieťatko. 

Maminky s bruškom
Cvičenie je prispôsobené budúcim mamičkám.


Prečo cvičiť počas Tehotenstva?
- pomáha proti ranným nevoľnostiam
- zlepšuje trávenie a metabolizmus
- vyrovnáva krvný tlak
- znižuje, odstraňuje bolesti chrbta, najmä v oblasti krížov
- zlepšuje sa celková adaptabilita - udržiava hormóny v r
ovnováhe
- posilňuje činnosť jednotlivých orgánov
- pôsobí preventívne proti kŕčovým žilám
- pomáha proti zápche a tiež preventívne proti hemoroidom
- posilňuje svaly panvového dna
- naučí vás efektívne dýchať


Účinky na Bábätko
Cvičenie v tehotenstve má vplyv na dieťa ako v brušku, tak i po narodení. Dáva pocit navodenia kľudu, ako matke, tak i bábätku. Pri cvičení sa vyplavujú tzv. hormóny šťastia - endorfíny, ktoré ovplyvňujú aj bábätko. Naučíme Vás správne a efektívne dýchať, čo pomôže vám i bábätku počas pôrodu.


Cvičenie vedú iba skúsené a certifikované lektorky 
z V-FIT štúdia, ktoré v Bratislave pôsobí viac ako 10 rokov.

 

Veríme, že pozitívna správa pre Vás Tehulky je, pre Vás robíme aj Masáž pre tehulky. Novinkou je aj Masáž pre vaše detičky, kde pre Vás, ak budete mať záujem, môžeme urobiť aj kurz na Masáž pre Vaše detičky, aby ste detičky vedeli sami masírovať Vaš dieťatko/doplatok 5 eur/. 

    

NOVINKA 

SM Systém pre Tehotné 
CENA :      16 eur za 40 minút/1 lekcia

D E Ň:       dla dohody

TERMÍN:   

Naučíte sa za 5 lekcií zostavu, ktorú praktikujete až do pôrodu doma.  Alebo môžete si aj kurz predľžiť vo V-FIT.

A po pôrodu môžete pokračovať kurzom SM systému a uchovávať si zdravie ďalej. 

Kurz SM systému pre tehotné ideálne na odstranenie bolestí chrbta. Cvičenie odstraňuje bolesti hlavy a regeneruje chrbticu. Posilnenie svalov panvového dna a prevencia predcasného otvárania krcka maternice. 


   Jedná sa o liečebné cvičenie so špeciálnym lanom. Lano /originálne/ si môžete u nás zakúpiť súčasne s kurzom /25 eur/, alebo si prineste svoje, ak ste si už niekde obstarali, alebo si môžete prenajať za 1 euro za lekciu, v prípade, že ste si lano nechali doma. Skutočnou pomocou pre chrbticu je len pravidelné cvičenie s lanom. Nestačí cvičiť len raz týždenne na kurzu SM systém, ale cvičiť doma. aspoň 10 – 15 minút denne. Vhodné je zakúpiť si aj špeciálnu štvorcová podložku /30 eur/, ktorá sa kľačaním nedeformuje a pri cvičení ju potrebujete.

/ak kupite ako se ušetrite 5 eur, cena setu je 50 eur/

 Uhrada:   

číslo účtu:  SK3802000000002787093958 ,   poznámka SM Teh+ Priezvisko 

 

Prihlášte sa a vopred uhraďte na účet.
    vfit.petrzalka@gmail.com alebo 0903/174885 do 14 h.

 


     Až porodíte Vaše dieťatko, máme pre vás pripravené Kurzy pre Mamičky po pôrode spolu s miminky do 8 mesiacov, než začnú liezť. V týchto kurzoch chvíľu cvičí miminka, potom maminky a deti odpočívajú na mäkkých žínenkách, alebo si hrajú. Ale ani potom na Vás a Vaše dieťatko nezabudáme. Máme pre Vás Kurzy pre mamičky s deťmi od 8 mesiacov do 3 rokov, kd
e cvičia rodičia spolu s deťmi. A neskôr od 3 rokov máme pre Vaše detičky pripravené Celoročné kurzy pre detičky /Moderná gymnastika, Tanec, Aerobik,Joga, Pilates, Športová gymnastika/ od 3 do 5 rokov a od 5 rokov. Stačí si len vybrať a naše V-FIT Vás bude prevádzať pri Vašom cvičení. Ak máte nejaké zdravotné problémy po pôrode, aj na to myslíme a máme v ponuke rôzne typy Zdravotnych cvičení a Relaxačných cvičení /Pilates, Zdravý chrbát, Joga , SM systém .../.

STAČÍ SI LEN PREZRIEť NAšU PONUKU.  Naše ponuka cvičení je zaujímavá a pestrá nielen na rôzne typy Cvičení pre deti a dospelých, ale aj na Bratislavu veľmi CENOVO VÝHODNÁ. A pritom kvalifikácia našich lektorov je na vysokej úrovni

Prihlášky:        SMS - 0903/174 885
Recepcia:        02/4342 6357
E-mail:            vfit.petrzalka@gmail.com