GYMNASTIKA

  Milí naši klienti V-FITu 

 

  GYMNASTIKA JUNIOR-  GYMNASTICKÉ CVIČENIE 

pre DIEVČATKÁ  od 6 do 9  r. Môžu aj 5 ročné.

ŠTVRTOK  od 17 do 17.45 h.  

od 6.10. 22 – 8.12. 22 

    

Cena za 10 lekcií je 60 eur.  Rodič neostáva na lekcii. 

 

Naučia sa základné gymnastické prvky 
– prevaľ, kotúľ, mlynské kolesá, cvičenie s náčiním a iné.

  Dievčatá sa učia zvládať ľahké pohybové prvky motorické hry vhodné pre ich vek. Cvičenie pre deti podporí správne držanie tela, prevenciu plochých nôh a skoliózy, kondíciu, vytrvalosť.

Doprajte im milovať šport a pripraviť je 

na GYMNASTIKU  a  TANEC ! 

Cvičenie sa uskutoční pod vedením Heleny Petrášové, ktorá je lektorkou gymnastiky a športového aerobiku.  

 

Vážení RODIČIA, máme pre Vás NOVINKU .

pretože choroby stále útočia na dospelých, ale aj na Vaše detičky, V-FIT sa rozhodlo, že aj deti budú mať nárok na 2 Vourchery na náhradku. Pretože každý kurz pre detičky je len raz týždenne, použitie Vourchera bude nasledovne. Ďalší kurz, ktorý má vždy 10 lekcií Vás bude stát menej o 2 vstupy. Takže  NEBUDETE UHRÁDZAŤ 10 LEKCIí ALE LEN 8 LEKCII. /Pozor, vourcher nesluži na to, že si v ďalšom kurze chcete nahradiť len tieto lekcie. Bez úhrady kurzu, alebo zostatku minimalne 3 lekcií vourcher stráca platnosť./Ak odchodí Vaše dieťatko všetkých 10 lekcií, tak samozrejme Vourcher stráca platnosť. 
 
Nebudú ponúkane individuálne vstupyKto chce a ma naozaj záujem o zdravý pohyb dieťaťa, uhradí si 10lekcii. V prípade, že dieťa bude chcieť nastúpiť už do rozbehnutého kurzu, je to možné, ale uhradí si zostatok lekcii do konca kurzu. Kazda lekcia je ina, z jednej lekcie sa nic neda spoznat.
 

Dnešné deti majú oveľa menej pohybu ako to bolo pred rokmi.Obezita a nezdravý životný štýl  sa podpisujú pod rôzne choroby.Bude sa jednať o Zdravé cvičenie pre školské deti na prvom stupni, ale aj veríme, že pre nich bude cvičenie aj zábavne. Bude uskutočnené formou kurzov po 10 lekciách. Je potrebne pravidelne cvičenie, inak stráca cvičenie zmysel.

Po 10 lekciách sa bude kurz predlžovať a deti si budú zlepšovať svoj zdravotný stav. Nebude chýbať ani gymnastická zložka cvičenia. Deti v skole sa hrbia, vznikajú skoliózy, ploché nohy, astmatické problémy, guľaté chrbátiky a iné zdravotné problémy. Školské deti nevedia väčšinou urobiť ani kotúľ. Deti sa učia zvládať základné pohybové prvky a používať cvičebné pomôcky. Cvičenie má priaznivý vplyv na celkový telesný a duševný rozvoj dieťaťa, napomáha k správnemu držaniu tela a dýchaniu.   

 

1.  Prihlášky zasielajte na e-mail: vfit.petrzalka@gmail.com

      2. Napíšte vek Vášho dieťaťa  a telefonický kontakt na Vás      

      3. Úhrady vopred na účet SK 3802000000002787093958, do poznámky priezvisko + názov kurzui 

Poslete e-mail, alebo zavolajte do 14 h. abychom vam mohli potvrdit, ze platba dosla.