CrossFIT - formuj svoje telo

 

 V prípade záujmu prihláste sa. 

      Pri 4 uhradených platbách kurz otvoríme.   

KURZ Š P E C I Á L - maximálne pre 8 žien

CrossSFIT - program na rozvoj kondície, kombinujúci rôzne tréningové metody a náradie.TERMÍN: dľa dohody

ČAS:       dľa dohody 

Je možno aj indovoduálne po dohode s trénerom.
Cena: 1 lekcia 55 minut za 20 eur


Teraz je čas urobiť pre svoju postavu niečo viac než len každodenný výstup na váhu.
Potrebujete odbúrať tuky, spevniť telo, zvýšiť kondíciu, posilniť srdcea kardiovaskulárny systém a pritom cvičiť správne?
Pre všetkých, ktorí majú chuť sa odreagovať a po pritom si tvarovať postavu snov.
Špecialne cvičenie práve pre vás. Poradenstvo aj v oblasti výživy a pitného režimu.


CrossFit nie je jednostranne zameraný fitness program, ale snaží sa rovnomerne rozvíjať všetkých 10 čiastkových schopností: odolnosť srdcovo-cievneho a dýchacieho systému, vytrvalosť, silu, kĺbovú pohyblivosť, výbušnosť, rýchlosť, koordináciu, rovnováhu a presnosť.


Výhody CrossFitu

Medzi nesporné výhody CrossFitu určite patrí jeho všestranné zameranie - snaží sa rovnomerne rozvíjať všetky zložky telesnej zdatnosti. CrossFit pomáha nedostatky odstrániť, preto je vhodné zaradiť ho aspoň z času na čas ako zmenu jednostranne zameraného tréningu.

Ďalším pozitívom je pestrosť. Veľa fitness programov je monotónnych, stále sa opakujú tie isté cviky vykonávané tou istou formou, čo cvičencov nudí a odrádza. Naopak, v CrossFite v podstate neexistujú 2 rovnaké tréningy. Obmieňa sa široká paleta cvikov, ktoré sa môžu kombinovať rôznym spôsobom. Navyše je vhodný pre každého, lebo po určitých úpravách môže daný tréning absolvovať väčšina ľudí.

V neposlednom rade, CrossFit núti človeka "makať" naplno". Mnoho cvičencov vo fitnesscentrách nedodržiava predpísané tempo, naťahujú prestávky, zľahčujú si série. Pri CrossFite človek musí vydať zo seba maximum lebo je limitovaný časom a počtom opakovaní. Každý, kto má aspoň čiastočne súťaživého ducha, sa bude snažiť zlepšovať svoje výkony z tréningu na tréning.


PRIJÍMÁME P R I H L Á Š K Y . Jedna cvičebná hodina trvá 55 min.
Nevahajte preto so zaplatením kurzu. Zaplatenim je istota miesta v kurzu.

e-mail: vfit.petrzalka@gmail.com, tel. 14 h.: +421 2 4342 6357
mobil: /do +č h, inak SMS/ +421 903 17 48 85

Úhrada kurzovného

na účet - SK6202000000002575383654, VS – termin kurzu, poznamka – typ kurzu a meno a priezvisko. (ďalšie info: tel. 02/43426357, 0903/174 885 – 10.00 – 14.30 h.)