Pedikúra suchá a mokrá

P E D I K Ú R A    

DÁMY, ale aj PÁNI v dnešnej dobe väčšmi dbajú na celkový vzhľad svojich chodidiel. Odborná pedikúra zahŕňa oveľa viac úkonov ako bežné strihanie nechtov na nohách. Upokojujúca masáž ako prevencia proti opúchaniu členkov a osviežujúci píling na odstránenie nepeknej zrohovatenej popraskanej kože na pätách sú neodmysliteľnou súčasťou odborného ošetrenia. Trápia vás otlaky, popraskané päty, či plieseň medzi prstami ?
 

      Chodidlá nosia celú váhu tela, a preto si zaslúžia osobitnú starostlivosť.

   Ak aj Vy túžite po krásnych, zdravých a upravených nohách, V - FIT Vám ponúka rôzne oblasti starostlivosti:
 

                         WELLNESS  PEDIKÚRA MOKRÁ

-Dezinfekcia nôh, kúpeľ nôh v teplej vode s pridaním soli a peelingu, odstránenie kožičky okolo nechtov a úprava nechtov, odstránenie stvrdnutej kože, úprava tvaru a dĺžky nechtov,
leštenie nechtov.
Poznámka: V prípade kurieho oka, je potrebné urobiť najprv odstránenie kurieho oka
medicinálnou suchou pedikúrou.

BONUS:
+ výživný krém na záver
+ lakovania nechtov priehľadným základným lakom.
+ na záver príjemná masáž chodidiel a lýtok.


MEDICIÁLNA SUCHÁ  PEDIKÚRA

 

Pedikúra prístrojová je určená všetkým, ktorí si prajú krajšie a zdravšie nohy, ale najmä odporúčame DIABETIKOM. Ošetrenie nechtov na nohách brúskami, /dezinfekcia nôh, odstránenie kožičky okolo nechtov a úprava tvaru a dĺžky nechtov, odstránenie stvrdnutej kože + odstránenie kurieho oka + ošetrenie 1 ks zhrubnutého nechta/.
 
BONUS:
+ výživný krém na záver
+ lakovania nechtov priehľadným základným lakom 

+ na záver príjemná masáž chodidiel a lýtok.


PARAFÍNOVÝ ZÁBAL
Parafín je špeciálna forma vosku, získaná z ropy, obohatená o vitamín E. Ak hovoríme o zábaloch, hovoríme o lokálnej aplikácii tepla, kedy sa využíva odovzdávanie skupinového tepla, pri tuhnutí tekutého parafínu. Jedná sa o termoterapiu.

Parafínová vrstva zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje póry a môže pomôcť aj pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov na rukách. Celkový výsledok je, že ruky /nohy/ sa cítia ako v mini saune, v ktorej ruka /noha/ zákazníka účinne absorbuje krémy udržujúce vlhkosť vláčnosť a výživu.
Suchá a zhrubnutá koža dosiahne opäť svoju prirodzenú jemnosť, zdravý vzhľad a okrem toho aj uvoľňuje stuhnuté kĺby. Účinok je viditeľný už po prvom použití a dokáže zjemniť aj veľmi tvrdú zhrubnutú pokožku na rukách.

Len na zdravú kožu a nechty, dezinfekcia nôh, výživná maska, parafín. Doba trvania 20 min. 

GEL LAK – Permanentné lakovanie I.

(úprava nechtov, lakovanie s vytvrdením v LED/UV  lampe, olejček a krém). Vydrží 2-3 týždne. Aplikácia nie je úplne vhodná na štiepajúce sa nechty a trvácnosť gél laku závisí od viacerých faktorov.

GEL LAK – Permanentné lakovanie + II. (odstránenie laku + úprava nechtov, lakovanie s vytvrdením v LED/UV  lampe, olejček a krém)
   
ODSTRÁNENIE GEL LAKUOdstránenie je šetrné k Vašim nechtom – pilníkom alebo brúskou. 
 

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL na nohy Vhodný pre ženy aj pre mužov.
Suchá a zhrubnutá koža dosiahne jemnosť a okrem toho uvoľňuje stuhnuté kĺby. Použitie LEN na zdravú kožu a nechty, dezinfekcia nôh, výživná maska, parafín.

 

Ďalšie služby spojené s pedikúrou
Odlakovanie nechtov rúk
Lakovanie farebným lakom
Samostatná masáž chodidiel klasická
Samostatné odstránenie kurieho oka
Samostatné ošetrenie zhrubnutého nechta 

CENNÍK je platný od 1. 1. 2022.

PRIHLÁŠKY a úhrady minimálne deň vopred:
0903/174885 – do 14 h. inak SMS