SM SYSTÉM

 SM SYSTÉM pre všetkých  aj pre mužov


Jednoduché Kondičné i Rehabilitačné
cvičenie pre každého
.

Kurz má veľmi výhodnú cenu len 45 eur za 10 lekcií. Kvalita a profesionalita lektorky Heleny z V-FIT.
Na tento kurz sa neuplatňujú zľavy.

 

 V pripade SM systemu, ak je kurz rozbehnutý je potrebné si uhradit individuálnu lekciu, aby lektor Vas doučil cviky, ktoré klienti už vedia. Nasledne si doplatite ostatok lekcii po 4,50 eur a nastupite do kurzu. Individuálna lekcia 45 min cena 16 eur, 55 min cena 20 eur.

Ak viete, že o kurz máte záujem, neváhajte a uhraďte. (ďalšie info: tel. 02/43426357, 0903/174 885, 0915/608 517 – 10.00 – 14.00 h. inak SMS, email/ 

 

 

 SM Systém pre ZAČIATOČNÍKOV
    Kurz obsadený. Posledná 2 voľná miesta o 20 h.

 C e n a :    LEN 45 € - 10 lekcii  

 Termín: STREDA  od 17 h.     

V stredu 1. a 8. mája sa cvičí. 

 Dátum:   od  17.4   19. 6.19

SM Systém pre  ZAČIATOČNÍKOV
           ostávajú posledná 2 voľná miesta

C e n a :    LEN 45 €  - 10 lekcii 

 Termín: STREDA od 20 h. 

V stredu 1. a 8. mája sa cvičí.

 Dátum:   od 17.4.    19.6.19  

 

SM Systém pre MIERNE POKROČILÝCH

     kurz obsadený, hláste sa na Utorok o 18 h.  
V pondelok na Veľkú noc sa necvičí.  
C e n a :    LEN 45 €  - 10 lekcii
Termín: PONDELOK  od 19 h.  - 

Dátum:   od 15.4.    24.6.19          


SM Systém pre  MIERNE POKROČILÝCH  

          ostáva 5 voľných miest 

C e n a :    LEN 45 €  - 10 lekcii 

Termín: UTOROK od 18 h. .

 Dátum:  od 16.4.    18.6.19   

 

 SM Systém pre  MIERNE POKROČILÝCH aj POKROČILÝCH 
             ostává 1 voľné miesto

 C e n a :    LEN 45 € - 10 lekcii 

Termin: STREDA   od 19 h.  

V stredu 1. a 8. mája sa cvičí. 
Dátum:   od 17.4.    19.6.19   

                                                           

Elastické lano /originálne/ na SM systém si môžete u nás zakúpiť súčasne s kurzom /25 eur/, alebo si prineste svoje, ak ste si už niekde obstarali, alebo si môžete prenajať za 1 euro za lekciu, v prípade, že ste si lano nechali doma. Skutočnou pomocou pre chrbticu je len pravidelné cvičenie s lanom. Nestačí cvičiť len raz týždenne na kurzu SM systém, ale cvičiť doma aspoň 10 – 15 minút denne základných 12 cvikov. S rozšíreným cvičebným programom podľa zdravotného problému dlhšie. Vhodné je zakúpiť si aj špeciálnu štvorcová podložku /25 eur/, ktorá sa kľačaním nedeformuje a pri cvičení ju potrebujete. Vhodné je zakúpiť si aj špeciálnu balančnú štvorcová podložku /25 eur/, ktorá sa kľačaním nedeformuje a pri cvičení ju potrebujete. Original specialna balancna podlozka pre SM system od Dr. Smiska. Zlozenie stvorcovej podlozky pre SM system zajistuje maximalnu účinnost cvicenia.  Za roky svojej praxe MUDr. Smišek otestoval a vyskúšal, aká je optimálna hustota materiálu podložky pre cvičenie a tu predáva. Je veľmi dôležité, aby sa správne aktivovala klenba chodidla. 

Ak kupite SET  Lano + Podložka cena bude  LEN  50 eur . 
Všetko potrebné si u nás môžete zakúpiť súčasne s kurzom.

Akú najčastejšiu chybu robia klienti počas cvičenia SM Systému?

Hlavný problém je koncentrácia – schopnosť sústrediť sa. Čo navarím na večeru ? Občas mám pocit, že takto premýšlajú, možno myslia na niečo iné.? Ale já ich nenechámNie teraz myslím na to čo mám robiť. Je to 50% úspechu. 

Pri SM Systéme je dôležitý presný pohyb a precvičenie určitej partie svalov – efektivita je priamo úmerná koncentrácii. Snažím sa klientou učiť spoznávať ľudské telo z pohľadu princípov fungovania svalov. 

Čo klienti najviac podcenia počas cvičenia SM Systému?

Klienti by radi, aby bol problém odstránený behom jedného týždňa. Ale vznik problému sa vyvíjal cez rôzne okolnosti mesiace i roky; odstránenie tiež bude chvíľku trvať. Napríklad liečba hernie disku trvá 6 mesiacov, avšak cvičenie je potrebné praktizovať až 2 roky aby sa problém nevrátil. Bolesti pominú, no bez kompletnej regenerácie to nejde – je to beh na dlhšiu trať.

Aký je význam cvičebných pomôcok SM Systému, sú potrebné alebo to ide aj bez nich?

Laná sú nevyhnutné – bez nich to nejde. Balančná podložka je voliteľná. Môžete cvičiť bez nej. Moja osobná skúsenosť, ako dlhoročnej trénerky je, keď klienti cvičia bez nej a doma sa ju pokúsia nahradiť niečím podobným. To je  zlé. Po určitom čase ale zistia, že niektoré cviky vyžadujú špeciálnu podložku. Potom si vezmú si podložku a okamžite cítia úplne inú kvalitu prevedenia cvikov; hlavne počas cvičení na kolenách a jednej nohe.

Vo V-FIT je celý SM Systém je prijateľne cenovo nastavený širokej verejnosti. Lacné kurzy, ale kvalitne moja odvedená práca. Hovorím klientom, že skúšať iné produkty a ušetriť pár eur sa  neoplatí, ak je tu roky preverená originálna podložka. 

POZOR:

Elastické lano na SM Systém je špeciálne dimenzované pre optimálne cvičenie SM Systému. Elastické lano vytvára postupne sa zväčšujúci odpor, ktorý je pre telo prirodzený a prospešný. Ide o originál, ktorý vyvinul MUDr. Richard Smíšek, autor SM Systému, preto dávajte pozor na lacné kópie, ktoré nespĺňajú technické parametre. Lano 6 mm je špeciálne vyrobené pre zakázku MUDr. Smíška a má špeciálne vlastnosti:
- vysoká prieťažnosť (4x)
- špeciálne konstruovaná pútka pre upevnenie na ruku a nohu
- 4 možnosti volby sily:

1. čierne predlouženie 1 kp
2. zelené predlženie 2 kp
3. bez predlženie 3,5 kp
4. obe lana spolu 7 kp


MUDr. Smíšek varuje pred používáním napodobenín, ktoré svojimi chybnými vlastnostami môžu viesť k preťaženiu a bolestiam.

Pružné lano umožňuje rozsáhlý pohyb končatín proti malej, postupne narastajucej sile.
 

Podmienkou otvorenia kurzu su:

a/minimálne 4 zaplacené poplatky za celý kurz 45 eur/osoba
b/
minimálne 2 - poplatok sa zvyšuje za lekciu na 9,50 eur, kurz by stál 95 eur
c/ indviduálne za 20 eur za lekciu /55 minut/, 16 
eur za lekciu /45 minut/. 

 

SM systém je systematická starostlivosť o pohybový aparát a správnu funkciu vnútorných orgánov. Jedným z hlavných cieľov je odstránenie porúch pohybového aparátu a porúch chrbtice. SM systém prináša úľavu od vzniknutých problémov, ale zahŕňa aj prevenciu. Cvičenie odstraňuje bolesti hlavy a regeneruje chrbticu. Vhodné aj pre tehotné, ale len osobitne v kurze SM systém pre tehotné.

Jedná sa o liečebné cvičenie so špeciálnym lanom. Máte bolesti chrbta, bolestivé ramená, lakte, kolena, členky, bedrové kĺby, bolesť v krčnej chrbtici, skoliózu, guľatý chrbát, diastázu, oslabené brušné svaly, vysunutie  platničky, ploché nohy, haluxy, ste po úraze ?

Cvičenie odstráni bolesti hlavy a regeneruje chrbticu.

Potom tento kurz je určený pre Vás. 

PRIJÍMÁME  P R I H L Á Š K Y
. Jedna cvičebná hodina trvá 55 min. 

Nevahajte preto so zaplatením kurzu. Zaplatenim je istota miesta v kurzu.

e-mail:                                     v-fit@szm.sk
tel. na recepciu od 16 do 21 h.: +421 2 4342 6357
mobil: /doobeda, inak SMS/        +421 903 17 48 85
mobil: /doobeda, inak SMS/        +421 915 60 85 17


Úhrada kurzovného

na účet -SK 3802000000002787093958, VS – termin kurzu, poznamka – typ kurzu a meno a priezvisko. (ďalšie info: tel. 02/43426357, 0903/174 885 – 10.00 – 14.30 h.)