FYZIO - PILATES

Milí naši klienti V-FITu 

  

FYZIO - PILATES pre DETI od 5 rokov  

          - 10 lekcií za 75 eur

 

ŠTVRTOK  od 16 do 16.45 h.  

od 16.11.23 do 21.12.23 
a pokračuje
od 11.1.24 do 1.2.24
  

Venujeme sa zdravému chrbátiku a chodidlám. Posiľnovanie a budovanie povrchových a hlbokých svalových skupín. Vyvarovať sa zlému držaniu tela. Fyzio-pilates je zameraný na celé telo. 

 

Rodič neostáva na cvičení.  

Neváhajte a prihláste svoje dieťa do programu „FYZIO-PILATES" a my sa postaráme o to, aby sa Vaše dieťa vedelo správne hýbať a mohlo športovať a zdravo žiť.

Ak budete spokojní, môže pokračovať  v cvičení s nami ďalej …

 

Jedná sa o zdravotné cvičenie, ktoré vychádza z prvkov Pikates, Zdravého chrbta, Základnej telesnej vychovy a SM systému . Je vhodné pre deti všetky deti. Vhodné aj pre deti s  plochými nohami, hyperlordózou, skoliotické deti, deti s guľatým chrbtom,  astmatické deti, pre deti so zlým držaním tela a inými diagnózami pohybového aparátu. 
Cvičenie sa uskutoční pod vedením Heleny Petrášové, ktorá je terapeut metódy SM systém, absolventka Školy SM sytému Mudr. Smíška a lektor Pilates Medical.

Prijateľnou formou za zdravím. 

 
Dnešné deti majú oveľa menej pohybu ako to bolo pred rokmi. Obezita a nezdravý životný štýl  sa podpisujú pod rôzne choroby. Bude sa jednať o Zdravé cvičenie pre  deti, ale aj veríme, že pre nich bude cvičenie aj zábavne. Je potrebne pravidelne cvičenie, inak stráca cvičenie zmysel. Nebude chýbať ani gymnastická zložka cvičenia. Deti v skole sa hrbia, vznikajú skoliózy, ploché nohy, astmatické problémy, guľaté chrbátiky a iné zdravotné problémy. Školské deti nevedia väčšinou urobiť ani kotúľ. Deti sa učia zvládať základné pohybové prvky a používať cvičebné pomôcky. Cvičenie má priaznivý vplyv na celkový telesný a duševný rozvoj dieťaťa, napomáha k správnemu držaniu tela a dýchaniu.  

 

Nebudú ponúkane individuálne vstupyKto chce a ma naozaj záujem o zdravý pohyb dieťaťa, uhradí si 10lekcii. V prípade, že dieťa bude chcieť nastúpiť už do rozbehnutého kurzu, je to možné, ale uhradí si zostatok lekcii do konca kurzu po 7,50 eur.. 

 

Úhrady 75 eur vopred na účet SK3802000000002787093958, poznámka priezvisko + Fyzio-pilates deti   

Poslete e-mail, alebo zavolajte do 14 h. abychom vam mohli potvrdit, ze platba dosla.  

 
PRIHLÁŠKY:  0903/174 885  do 14 h. 
alebo e-mail
vfit.petrzalka@gmail.com