FITNESS centrum

Milí naši klienti V-FITu 

 

Cvičenie znižuje riziko pred akýmkoľvek chronickým ochorením. 

Znižuje riziko mŕtvice alebo infarktu. Znižuje zápaly v tele. 

  

 

V platnosti zostáva zvýšená dezinfekcia dotykových plôch, kľúčiek, pomôcok, podložiek a strojov. Prekrytie horných dýchacích ciest nie je povinné pri cvičení.

 


Šport je základ zdravia a imunity ruku v ruke sozdravou stravou. Šport je prevenciou voči vážnym ochoreniam.

 

Kolektív V-FIT Bratislava 

 

Naším cieľom je vytvorenie pekne vyformovanej postavy, zlepšenie zdravotného stavu a zdravý životný štýl.

 

N O V I N K A  vo V-FIT - cvičte LEN za 3,50 eura, ale v rámci permanentky. Individuálny vstupy nie sú. Ak si chcete raz vyskúšať uhradite na náš účet o 1 euro viac, tj. 4,50 eur. Potom už kupujete príslušnú permanentku dľa vášho výberu.

NOVINKA: Permanentka na bežný mesiac za 19,99 eur a Permanentka na mesiac za 36 eur.

PLATBA vo V-FIT je možná LEN vopred na účet.

Úhrady .... eur urobte na účet SK 3802000000002787093958, do poznámky  priezvisko + vyber permanentky 

Možnosti výberu:

-  5 vst. permanentka za 17,50 eur.

- 10 vst. permanentka + jeden vstup zdarma za 35 eur.
- Permanentka na bežný mesiac v hodnote 19,99 eur
  a chodíte kedykoľvek v čase otváracích hodín. 
Permanentka je viazana na urcity mesiac, napr. februar, marec atd. a bude to vyznacene na permanentke.

 Permanentka na  mesiac v hodnote 36 eur  a chodíte kedykoľvek v čase otváracích hodín. Permanentka nieje je viazana na urcity mesiaca na permanentke bude vyznaceny mesacny termin od ..... do.......     

Permanentka bude pripravená na Vase meno na recepcii V-FIT.


Vstup do posiľnovne  KAŽDÝ DEŇ vo V-FIT Bratislava s určitým obmedzením.

Vstup do fitness - ak máte záujem prísť na 16 h. v týždni alebo o 20 h. je potrebné napisat doobeda SMS, alebo doobeda zavolať, lebo nie vždy tam sme. Ked dáte vopred vedieť, prídeme . 

Ďakujeme za pochopenie - kolektív V-FIT Bratislava 

     Už nie je zriedkavosť stretnúť ženy pri posilňovacích strojoch, alebo vidieť ich ako posilňujú sedacie svalstvo pomocou veľkej činky. Viac žien na 35 rokov vidí šancu na zlepšení svojej postavy, práve v cvičení so záťažou. Pokiaľ si žena myslí, že vek nad 40 rokov už nieje vhodný na začiatie so silovým tréningom, veľmi sa mýli.

     Posilňovacie cvičenia sa dajú vykonávať v každom veku a jediným faktorom, ktorý zabraňuje silovému tréningu je choroba alebo zranenie. Takže je len treba zvoliť správene tréningové metódy a nic neprehnať a takáto forma cvičenia je priam ideálne pre všetky vekové kategorie, seniorov nevynimajúc.      

     Na cvičenie si zoberte tričko a leginy  alebo tepláky, dôležitý je odev čo saje pot.  Do fitneska vstupujete len v  Č I S T E J   obuvi, v ktorej budete cvičiť. Nezabudnite si pribaliť uterák, ktorý si vezmete so sebou do fitneska, kde si ho musíte dávať pod seba. V prípade , že ho nebudete mať so sebou, zapožičajú vám ho na recepcii za 1 € .

     Môžete cvičiť individuálne, alebo pod vedením osobných  inštruktorov s predpísaným vzdelaním. Z tohto dôvodu naši fitness inštruktori sú vyškolení a schopni vám zostaviť tréningový plán, alebo predviesť jednotlivé stroje a náradie. Inštruktor Vám ukáže, ako sa na čom cvičí, aké svalové partie sa posilujú. Ak si nieste v niečom istí, opýtajte sa ho. Ak máte záujem upraviť si niektoré svalové partie, alebo schudnúť, poradí vám vhodné cviky, počet opakovaní cvikov a rozvrhnutie celého vášho cvičenia. Poradí  a doporučí Vám doplňkovou výživu a  pitný režim.

     Každé cvičenie začnite krátkou rozcvičkou, potom strečing a zakončete napríklad bicyklovaním na stacionárnom bicykli. Potom následuje vlastné cvičenie. Cvičenie ukončite opät  krátkym  strečingom.

     Posilňovňa je v zrkadlovej sále,  kardio-zóna je v miestnosti bez zrkadiel.

     Miestnosti sú vybavené klimatizáciou.

Posilňovňa a kardio zóna je vybavená výrobky nemeckej firmy značky Kettler a DAFE .

Kardio - zóna je vybavená kardio prístroji – 2 ergonometre - stacionárne bicykle vybavené merači vášho pulzu čidly na madlech,  z toho jeden je zameraný aj na redukciu tuku, spiningový bicykel, eliptický trenažér, masážny pás, bežiaci pás  a v posilňovni je veslársky trenažér. Z každého zariadenia mame po jednom.

Posilňovňa - Fitness žinenky na rozcvičenie. K dispozícii na strečing je aj  fit ball. Ďalej sú  v posilňovni  2 posilňovacie stanice (jedna s s posilňovacou lavičkou na tlaky, multifunkčný posilňovací stroj „Multi - gym“, univerzálne posilňovacie lavice,  špeciálna strečingová lavica, medic chrbtový, činky, ketbely, tyče, kotúče, pyteľ na posilňovanie. 

 

VÁHÁŠ ? N E V Á H A J !!! N E V Á H A J !!! N E V Á H A J !!! N E V Á H A J !!!