KRUŽKY pre DETI

OTVORENÉ pre DETI vo V-FIT   rok 2023  - 2024 

 

  

FYZIO - PILATES pre DETI od 9 rokov  

          - 10 lekcií za 80 eur

 

ŠTVRTOK  od 16 do 16.45 h.  

od 8. 2. 24 do 11. 4. 24

Venujeme sa zdravému chrbátiku a chodidlám. Posiľnovanie a budovanie povrchových a hlbokých svalových skupín. Vyvarovať sa zlému držaniu tela. Fyzio-pilates je zameraný na celé telo. 

 

Rodič neostáva na cvičení.  

Neváhajte a prihláste svoje dieťa do programu „FYZIO-PILATES" a my sa postaráme o to, aby sa Vaše dieťa vedelo správne hýbať a mohlo športovať a zdravo žiť.

Ak budete spokojní, môže pokračovať  v cvičení s nami ďalej …

 

Jedná sa o zdravotné cvičenie, ktoré vychádza z prvkov Pikates, Zdravého chrbta, Základnej telesnej vychovy a SM systému . Je vhodné pre deti všetky deti. Vhodné aj pre deti s  plochými nohami, hyperlordózou, skoliotické deti, deti s guľatým chrbtom,  astmatické deti, pre deti so zlým držaním tela a inými diagnózami pohybového aparátu. 

Cvičenie sa uskutoční pod vedením Heleny Petrášové, ktorá je terapeut metódy SM systém, absolventka Školy SM sytému Mudr. Smíška a lektor Pilates Medical.

Prijateľnou formou za zdravím. 

 
Dnešné deti majú oveľa menej pohybu ako to bolo pred rokmi. Obezita a nezdravý životný štýl  sa podpisujú pod rôzne choroby. Bude sa jednať o Zdravé cvičenie pre  deti, ale aj veríme, že pre nich bude cvičenie aj zábavne. Je potrebne pravidelne cvičenie, inak stráca cvičenie zmysel. Nebude chýbať ani gymnastická zložka cvičenia. Deti v skole sa hrbia, vznikajú skoliózy, ploché nohy, astmatické problémy, guľaté chrbátiky a iné zdravotné problémy. Školské deti nevedia väčšinou urobiť ani kotúľ. Deti sa učia zvládať základné pohybové prvky a používať cvičebné pomôcky. Cvičenie má priaznivý vplyv na celkový telesný a duševný rozvoj dieťaťa, napomáha k správnemu držaniu tela a dýchaniu.  

 

Nebudú ponúkane individuálne vstupyKto chce a ma naozaj záujem o zdravý pohyb dieťaťa, uhradí si 10lekcii. V prípade, že dieťa bude chcieť nastúpiť už do rozbehnutého kurzu, je to možné, ale uhradí si zostatok lekcii do konca kurzu po 8 eur.. 

 

Úhrady 80 eur vopred na účet SK3802000000002787093958, poznámka priezvisko + Fyzio-pilates deti   

Poslete e-mail, alebo zavolajte do 14 h. abychom vam mohli potvrdit, ze platba dosla.  

       1.  Prihlášky zasielajte na e-mail: vfit.petrzalka@gmail.com

    2. Napíšte vek Vášho dieťaťa  a telefonický kontakt na Vás      

      3. Úhrady vopred na účet SK 3802000000002787093958, do poznámky meno a priezvisko dietata + názov kurzu   

     

  V prípade, že máte záujem o individuálny prístup cena za 1 vstup je 21 eur uhradenych vopred na účet za 40 min.. Dohoda tréningu s lektorom. 

 


   Organizuje: V - FIT, o.z., v Bratislave Petržalke (www.v-fit.sk)