Akcie dospelí

 

V - FIT - športovo-relaxačné centrum, Gercenova 8/F, Petržalka-Dvory
02/43426357                                                        www.v-fit.sk

PIATKY AKO MASÁŽNY aj PEDIKÉRSKY DEŇ
        s  
20 % ZĽAVOU  - Prihlášky vopred.

 

PRIHLÁŠKY: vfit.petrzalka@gmail.com  , SMS - 0903/174885, 02/4342 6357 do 14 h.NOVINKA - KRUHOVÝ TRÉNING pre ženy - prihlášky a úhrada vopred
    
Len  20 eur za 55 min.,

  alebo 13 eur za 30 minút.

Rýchly a nekompromisní odbúravač tuku. Hodina je určená všetkým ženám bez rozdielu veku, či váhy. Je určena aj pre začiatočníčky aj pokročilé cvičenky.

N e v á h a j t e a vyskúšajte t r é n i n g v posiľnovni.

Posiľňovanie s p e v ň u j e svalstvo a t v a r u j e ho.
Samozrejme je dôležitá aj strava.

 NOVINKA -  CROSSFIT pre ženy - prihlášky a úhrada vopred
    
Len  20 eur za 55 min.,

  alebo 13 eur za 30 minút.

CrossFit nie je jednostranne zameraný fitness program, ale snaží sa rovnomerne rozvíjať všetkých 10 čiastkových schopností: odolnosť srdcovo-cievneho a dýchacieho systému, vytrvalosť, silu, kĺbovú pohyblivosť, výbušnosť, rýchlosť, koordináciu, rovnováhu a presnosť.
N e v á h a j t e a vyskúšajte t r é n i n g v posiľnovni.

Je vhodný pre POKROČILÉ cvičenky, ale bez rozdielu veku
V neposlednom rade, CrossFit núti človeka "makať" naplno". Mnoho cvičencov vo fitnesscentrách nedodržiava predpísané tempo, naťahujú prestávky, zľahčujú si série. Pri CrossFite človek musí vydať zo seba maximum lebo je limitovaný časom a počtom opakovaní. Každý, kto má aspoň čiastočne súťaživého ducha, sa bude snažiť zlepšovať svoje výkony z tréningu na tréning.


Zájemci hláste sa na e-mal: vfit.petrzalka@gmail.com alebo 02/43426357

SMS – 0903/174885

 

 

ROK 2015

1. Platné sú LEN 10 % ZĽAVY, po predložení NOVEJ ZĽAVOVEJ kartičky na recepcii. Klientky, ktoré ste si neobnovili, platnosť Vašej zlavy bola len do 20.12.13.

2. Zakúpte JEDEN kurz a získaj 5 % zľavu na ďalšie kurzy.
Netýka sa Tehuliek a VITAL Senior.

3. Držiteľky NOVEJ ZĽAVOVEJ 10% kartičky. Zakúpte JEDEN kurz a permanentku na 5 masáží po 30 minút a 5. masáž bude s 50 % zľavou.

4. Držiteľky PLATNÝCH - 5% a 10% zliav. Zakúpte JEDEN kurz a permanentku na 5 mediciálnych pedikúr a 5. pedikúra bude s 50 % zľavou.  

5.  Zakúte si DVA a na TRETÍ dostanete 50 % zľavu.

6. NÁHRADY DOSPELÁCKÝCH kurzov za vynechané tréningy. Spolu so zaplateným kurzom získavate 2 Vourchery, ktoré môžete použiť v čase trvania vášho kurzu ako náhradu za nevyčerpané lekcie. Môžete sa zúčastniť iného kurzu v čase trvania Vášho kurzu po odovzdaní Vourcheru na recepcii.

7. NÁHRADY DOSPELÁCKÝCH a DETSKÝCH kurzov. V prípade choroby dlhšej ako 2 týždne si prineste potvrdenie od lekára a vystavíme Vám VOURCHER na vynechané hodiny a odrátané budú z ďalšieho kurzu.

8. AKCIOVÁ PERMANENTKA na 5 vstupov pre kurz na vyskúšanie, či je kurz pre vás vhodný.
Cena hodiny v kurzu je 4,50 eur. Na permanentku si doplatíte LEN o 0,50 centov viac na hodinu. Môžete si vyskúšať, ktorý kurz bude pre Vás najvhodnejší a môžete si potom doplatiť zostatok hodín v kurze za zníženú cenu 4,50 eur, ktorý budete navštevovať.