V - FIT

 

 

Verte, že Váš život sa zmení k lepšiemu, ak začnete načúvať svojmu J A !

Dňom 1. mája 2004 sme pre Vás otvorili H-FIT – športovo – relaxačné centrum príjemné a tiché prostredie rodinného typu pre bežnú populáciu na relax a odpočinok . Dňom 6. 8. 2010 došlo k zmene názvu H-FIT na V-FIT.


V-FIT - športovo-relaxačné centrum sa nachádza v mestskej časti Petržalka-Dvory, Bratislava.

Naším cieľom je  pomôcť ľuďom s ich zdravotnými problémami ako sú bolesti chrbta, nadváha (ukazáť vám, ako sa zbaviť nadbytočným kíl a nepotrebného tuku pravidelným cvičením a zdravou výživou).

Naším cieľom je vytvorenie pekne vyformovanej postavy, zlepšenie zdravotného stavu a zdravý životný štýl.


Môžete cvičiť individuálne, alebo pod vedením osobných lektorov s predpísaným vzdelaním.

Veľmi často už je počuť slovo WELLNESS, ktoré preložíme ako „cítiť sa skvele“, a o to ide. Dnes športovo-relaxačné centrá navštevujú ľudia lepšie informovaní a uvedomujú si, že sedavý spôsob života je príčinou mnohých ochorení. Spojme príjemné s užitočným. Výsledkom vášho snaženia bude perfektná postava a zdravý človek.

Mnoho ľudí stále nevie, ako správne cvičiť alebo ako si nájsť svoje najslabšie miesta. Z tohto dôvodu naši inštruktori sú vyškolení a schopní vám zostaviť tréningový program
AERÓBNE cvičenia prebiehajú v 2 zrkadlových sálach. Ponúkame cvičenie pre všetky vekové kategórie, pre začiatočníkov, stredne pokročilých a pokročilých, pre ženy po pôrode, pre mamičky s deťmi, pre deti a mládež.

PRE KOHO PONÚKAME ?


V časovom harmonograme relaxačného centra dostali priestor všetky vekové kategórie.
Sme tu pre každého, komu záleží na fyzickej a psychickej pohode a kondícii.
Stačí si vybrať podľa času, náročnosti, obsahu a momentálnej kondície.

NOVINKA roku 2012:
Zriadili sme vo V-FIT Bratislava od pondelka 27. 2. 12
pre Vaše deti aj
cvičebné priestory re DETI do 8 rokov.

VIACÚČELOVÁ TELOCVIČŇA
– cvičenie pre DETI a mládež od 2,5 r. do 16 rokov. Zriadené pre nich je od 1.10.2005 Štúdio aerobicu, tanca a bojového umenia pri V-FIT.

Cvičenie pre rodičov s deťmi od 6 mesiacov do 4 rokov.


AEROBICOVÁ SÁLA (odpružená podlaha):

Cvičenia pre MLÁDEŽ a DOSPELÝCH:/na jednotlivé vstupy/

Body work, Body styling, BOSU, Fit lopty.

K u r z y : Power joga, Joga pre zdravie, PILATES, Zdravý chrbát,  Do formy po pôrode,  kurz Chudnutia, Fit programy, Tvarujme telo, Štíhla línia, Gravid joga, Pilates a fit lopty pre tehotné, SM systém,Škola chrbta.

ČO PRIPRAVUJEME ?  Nechajte sa prekvapiť.

ČO PONÚKAME NAVYŠE ?
PONÚKÁME cvičenie aj pre PRACOVNÉ KOLEKTÍVY alebo pre deti z materských, základných a stredných škôl .

AKÉ POMOCKY POUŽÍVAME ?
Cvičíme s najmodernejšími cvičebnými pomôckami (posilnovacie gumičky, expandery , elastické pásy - dynabandy, balančné loptičky - overbally, veľké fit lopty, jednoručné činky, odpružené stepy, BOSU, flexi bar, tyče, pilates kruhy, pilates valec ...).

Vec: O Z N Á M E N I E
Oznamujeme Vám, že dňom 6. 8. 2010 došlo k zmene názvu H-FIT na V-FIT.

Dôvod a vysvetlenie:

Dňa 9.7.09 JUDr. Eva Senariková, advokátka, zaslala H-FITu, o.z., list vo veci:

Výzva na okamžité upustenie od protiprávneho konania – zasahovanie do práv vyplývajúcich z ochrannej známky. V liste uvádza, že spoločnosť H-Fit agency, s.r.o., Trnavská cesta 37, Bratislava, zastúpená pánom Henrichom Hekšom je majiteľom ochrannej známky H-Fit, zapísanej Úradom priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky do registra ochranných známok dňa 12.6.09, podľa § 12 odst. 1 zák. č. 55/1997 z.z. o ochranných známkach pod číslom 224846.

Ďakujeme za pochopenie všetkým našim členkám - klientkám a veríme, že aj naďalej po zmene názvu našeho športovo-relaxačného centra na V-FIT, o.z., nám ostanete verné.

Súčasná www.h-fit.sk bude platná do 20.9.2010 a potom bude vymazána.

V súčasnej dobe už beží aj stránka webová www.v-fit.sk

S pozdravom Petrášová Helena – športový manager H-FIT, o.z.,teraz V-FIT, o.z., Bratislava – 0903/174885, e-mail: vfit.petrzalka@gmail.com