MANIKURA

M A N I K Ú R A  opäť  vo  V - FIT - športovo-relaxačnom centre

e-mail: v-fit@szm.sk   

V – FIT Vám ponúka komplexnú starostlivosť o ruky. Či už ste nositeľka gélových nechtov alebo sa staráte o svoje prírodné nechty, nájdete u nás kvalitné služby!

   Ak aj Vy túžite po krásnych, zdravých a upravených rukách, V - FIT Vám ponúka rôzne oblasti starostlivosti:
 

1. RELAX MANIKÚRA - Kúpeľ rúk, základne ošetrenie nechtov a nechtových valov, ošetrenie kožičky, úprava tvaru a dĺžky nechtov, zaleštenie nechtovej platničky + lakovanie nechtov priehľadným lakom + masáž rúk.

  
2. JAPONSKÁ MANIKÚRA – Zdravé a pevné nechty. Aplikácia výživných včelích voskov v dvoch krokoch. (upozornenie – nelakujú sa nechty).

Vtieranie pasty s obsahom včelej materskej kašičky jelenicou a potom fixácia leštiacim púdrom.
Vydrží 4 týždne, výsledkom je lesk prírodných nechtov, ich spevnenie a vitalita.

Odporúčame celú kúru = 3 procedúry (raz za 2 týždne) ak sa Vám lámu,
                                       štiepia nechty, ak ich máte krehké 

3. ZÁBAL RÚK v TEPLOM PARAFÍNE má blahodárne účinky na suchú popraskanú pokožku. Uvolňuje svaly a kĺby, prehrieva a zlepšuje krvný obeh, procedúra prispieva ku zmierneniu bolestí pri artritíde, umožňuje lepšie vstrebávanie výživných látok. Zábal má viditelný efekt. Pravidelnými parafínovými zábalmi se docieli nie len spevnenie nechtov, krásnej a hodvábne jemnej pokožky, viditelné a okamžité omladenie, ale aj k uvolneniu bolestivých kĺbov a stuhnutého zápästia, ktoré je dôsledkom aj jednostrannej námahy napríklad pri práci na počítači. Parafínový zábal pomarančový alebo broskyňový prekrásne prevonia vašu unavenú pokožku rúk.

Princíp - lokálna aplikácia tepla pôsobí na kostrové svalstvo relaxačne, predovšetkým uvoľňuje kŕče a fixované držanie častí tela spôsobené skráteným svalu, zmenšuje chronickú bolesť, zvyšuje lokálne prekrvenie, zlepšuje výživu i hojenie tkanív, pôsobí na zmäkčenie väziva, na resorpciu chronických infiltrátov a edémov, má sedatívne a imunologické účinky. Po aplikácii voskom sa ruky zabalia do špeciálnych termo návlekov na ruky. Doba trvania procedúry je 10 - 20 minút. Odporúčaná aplikácia  je 1 až 2x mesačne.

Parafínové zábaly predstavujú procedúru, ktorá kombinuje zdravotné aj estetické účinky. Ide o lokálnu aplikáciu tela, kedy sa využíva odovzdávanie skupenského tepla pri tuhnutí tekutého parafínu.

Existuje niekoľko aplikačných metód ja používam dve metódy.

Metóda opakovaného namáčania - je to krátkodobé ponorenie ruky do parafínového kúpeľa, po vytiahnutí sa začne tvoriť tenká vrstva tuhnúceho parafínu. Opakovaním postupu sa vytvorí tzv. „parafínová rukavica“. Táto metóda je vhodná predovšetkým na drobné kĺby a nerovné plochy, ale aj na liečbu degeneratívnych ochorení kĺbov rúk.

Metóda nanášania štetcom po vrstvách – podobný princíp ako pri opakovanom namáčaní, ale aplikácia vosku je vo vrstvách štetcom

4. Relaxačný program rúk s teplým PARAFÍNOVÝM ZÁBALOM

Príjemná a hrejivá procedúra na zmäkčenie a celkovú ochranu vašich rúk zahrňuje ľahkú manikúru, hydratačný peling rúk, masáž, parafínový zábal a 20 minútový odpočinok pri príjemnej hudbe

 ÚKONY NAVYŠE
Odlakovanie nechtov rúk
Lakovanie farebným lakom
Samostatná masáž rúk

R O Z N E    pre Vaše ruky

  Máte pokožku rúk narušenú počasím a inými vplyvmi ?

       Vyskúšajte vo V - FIT  !!!       

     * Masáž rúk

     * Peeling rúk

     * Výživnú masku na ruky

CENNÍK je platný od 1. 1. 2016.

PRIHLÁŠKY a úhrady minimálne deň vopred:

02/4342 6357, 0903/174885 – do 14 h. inak SMS