MANIKURA

M A N I K Ú R A   vo  V - FIT - športovo-relaxačnom centre

e-mail: vfit.petrzalka@gmail.com

V – FIT Vám ponúka komplexnú starostlivosť o ruky. Či už ste nositeľka gélových nechtov alebo sa staráte o svoje prírodné nechty, nájdete u nás kvalitné služby!

   Ak aj Vy túžite po krásnych, zdravých a upravených rukách, V - FIT Vám ponúka rôzne oblasti starostlivosti:
 

1. RELAX MANIKÚRA     –  Vhodný pre ženy aj pre mužov

V uvoľňujúcom kúpeli sa ruky pripravia na peeling. Upravia nechty klasickým spôsobom.
Na záver procedúry masáž. Ruky sú prekrvené, upravené a zrelaxované.

  
2. JAPONSKÁ MANIKÚRA – Zdravé a pevné nechty. Aplikácia výživných včelích voskov v dvoch krokoch. (upozornenie – nelakujú sa nechty).
Vydrží 4 týždne, výsledkom je lesk prírodných nechtov, ich spevnenie a vitalita.

Odporúčame celú kúru = 3 procedúry (raz za 2 týždne) ak sa Vám lámu,
                                       štiepia nechty, ak ich máte krehké 

3. ZÁBAL RÚK v TEPLOM PARAFÍNE má blahodárne účinky na suchú popraskanú pokožku. Uvolňuje svaly a kĺby, prehrieva a zlepšuje krvný obeh, procedúra prispieva ku zmierneniu bolestí pri artritíde, umožňuje lepšie vstrebávanie výživných látok. Zábal má viditelný efekt. Pravidelnými parafínovými zábalmi se docieli nie len spevnenie nechtov, krásnej a hodvábne jemnej pokožky, viditelné a okamžité omladenie, ale aj k uvolneniu bolestivých kĺbov a stuhnutého zápästia, ktoré je dôsledkom aj jednostrannej námahy napríklad pri práci na počítači. Parafínový zábal pomarančový alebo broskyňový prekrásne prevonia vašu unavenú pokožku rúk.

Princíp - lokálna aplikácia tepla pôsobí na kostrové svalstvo relaxačne, predovšetkým uvoľňuje kŕče a fixované držanie častí tela spôsobené skráteným svalu, zmenšuje chronickú bolesť, zvyšuje lokálne prekrvenie, zlepšuje výživu i hojenie tkanív, pôsobí na zmäkčenie väziva, na resorpciu chronických infiltrátov a edémov, má sedatívne a imunologické účinky. Po aplikácii voskom sa ruky zabalia do špeciálnych termo návlekov na ruky. Doba trvania procedúry je 10 - 20 minút. Odporúčaná aplikácia  je 1 až 2x mesačne.

Parafínové zábaly predstavujú procedúru, ktorá kombinuje zdravotné aj estetické účinky. Ide o lokálnu aplikáciu tela, kedy sa využíva odovzdávanie skupenského tepla pri tuhnutí tekutého parafínu.

Existuje niekoľko aplikačných metód ja používam dve metódy.

Metóda opakovaného namáčania - je to krátkodobé ponorenie ruky do parafínového kúpeľa, po vytiahnutí sa začne tvoriť tenká vrstva tuhnúceho parafínu. Opakovaním postupu sa vytvorí tzv. „parafínová rukavica“. Táto metóda je vhodná predovšetkým na drobné kĺby a nerovné plochy, ale aj na liečbu degeneratívnych ochorení kĺbov rúk.

Metóda nanášania štetcom po vrstvách – podobný princíp ako pri opakovanom namáčaní, ale aplikácia vosku je vo vrstvách štetcom

4. Relaxačný program rúk s teplým PARAFÍNOVÝM ZÁBALOM

Príjemná a hrejivá procedúra na zmäkčenie a celkovú ochranu vašich rúk zahrňuje ľahkú manikúru, hydratačný peling rúk, masáž, parafínový zábal a 20 minútový odpočinok pri príjemnej hudbe
5. GEL LAK – Permanentné lakovanie I. 

(úprava nechtov, lakovanie s vytvrdením v LED/UV  lampe, olejček a krém). Vydrží 2-3 týždne. Aplikácia nie je úplne vhodná na štiepajúce sa nechty a trvácnosť gél laku závisí od viacerých faktorov.
6. 
GEL LAK – Permanentné lakovanie II.

(odstránenie laku + úprava nechtov, lakovanie s vytvrdením v LED/UV  lampe, olejček a krém).   

7. ODSTRÁNENIE GEL LAKU –
Odstránenie je šetrné k Vašim nechtom – pilníkom alebo brúskou.  

 ÚKONY NAVYŠE
Odlakovanie nechtov rúk
Lakovanie farebným lakom
Samostatná masáž rúk

R O Z N E    pre Vaše ruky

  Máte pokožku rúk narušenú počasím a inými vplyvmi ?

       Vyskúšajte vo V - FIT  !!!       

     * Masáž rúk

     * Peeling rúk

     * Výživnú masku na ruky

CENNÍK je platný od 1. 1. 2021
PRIHLÁŠKY a úhrady minimálne deň vopred:

 0903/174885 – do 14 h. inak SMS