ZDRAVÝ CHRBÁTIK

  Cvičenia pre DETI vo ŠTVRTOK od 16 h. do 16.45 h

Milí naši klienti V-FITu 

ZDRAVÝ CHRBÁTIK   - 10 lekcií za 60 eur

pre DETI  od 6 do 11  r. . 

UTOROK  od 16 do 16.45 h.   

od 4.10. 22 – 6.12. 22  

Rodič neostáva na cvičení.    

 

Neváhajte a prihláste svoje dieťa do programu „ZDRAVÝ CHRBÁTIK a my sa postaráme o to, aby sa Vaše dieťa vedelo správne hýbať a mohlo športovať a zdravo žiť.

Ak budete spokojní, môže pokračovať  v cvičení s nami ďalej …

 

Jedná sa o zdravotné cvičenie, ktoré vychádza z prvkov Zdravého chrbta, Základnej telesnej vychovy, SM systému a Pilatesu. Je vhodné pre deti s plochými nohami, hyperlordózou, skoliotické deti, deti s guľatým chrbtom,  astmatické deti, pre deti so zlým držaním tela a inými diagnózami pohybového aparátu. 
Cvičenie sa uskutoční pod vedením Heleny Petrášové, ktorá je terapeut metódy SM systém, absolventka Školy SM sytému Mudr. Smíška a lektor Pilates Medical.

Prijateľnou formou za zdravím. 

 
Dnešné deti majú oveľa menej pohybu ako to bolo pred rokmi. Obezita a nezdravý životný štýl  sa podpisujú pod rôzne choroby. Bude sa jednať o Zdravé cvičenie pre  deti, ale aj veríme, že pre nich bude cvičenie aj zábavne. Je potrebne pravidelne cvičenie, inak stráca cvičenie zmysel. Nebude chýbať ani gymnastická zložka cvičenia. Deti v skole sa hrbia, vznikajú skoliózy, ploché nohy, astmatické problémy, guľaté chrbátiky a iné zdravotné problémy. Školské deti nevedia väčšinou urobiť ani kotúľ. Deti sa učia zvládať základné pohybové prvky a používať cvičebné pomôcky. Cvičenie má priaznivý vplyv na celkový telesný a duševný rozvoj dieťaťa, napomáha k správnemu držaniu tela a dýchaniu.  

 

Nebudú ponúkane individuálne vstupyKto chce a ma naozaj záujem o zdravý pohyb dieťaťa, uhradí si 10lekcii. V prípade, že dieťa bude chcieť nastúpiť už do rozbehnutého kurzu, je to možné, ale uhradí si zostatok lekcii do konca kurzu po 6 eur.. 

 

Úhrady 60 eur vopred na účet SK3802000000002787093958, poznámka priezvisko + ZCH   

Poslete e-mail, alebo zavolajte do 14 h. abychom vam mohli potvrdit, ze platba dosla.  

 
PRIHLÁŠKY: 02/4342 6357, 0903/174 885  do 14 h. 
alebo e-mail
vfit.petrzalka@gmail.com 

 

              Vážení RODIČIA, máme pre Vás NOVINKU .
pretože choroby stále útočia na dospelých, ale aj na Vaše detičky, V-FIT sa rozhodlo, že aj deti budú mať nárok na 2 Vourchery na náhradku. Pretože každý kurz pre detičky je len raz týždenne, použitie Vourchera bude nasledovne. Ďalší kurz, ktorý má vždy 10 lekcií Vás bude stát menej o 2 vstupy. Takže  NEBUDETE UHRÁDZAŤ 10 LEKCIí ALE LEN 8 LEKCII. /Pozor, vourcher nesluži na to, že si v ďalšom kurze chcete nahradiť len tieto lekcie. Bez úhrady kurzu, alebo zostatku minimalne 3 lekcií vourcher stráca platnosť./Ak odchodí Vaše dieťatko všetkých 10 lekcií, tak samozrejme Vourcher stráca platnosť.