OBRATNÁ MAČIČKA pre DIEVČATKÁ aj CHLAPCOV - NOVINK

07. 09. 2011
OBRATNÁ MAČIČKA pre DIEVČATKÁ aj CHLAPCOV - NOVINKA

Máte doma nádejnú gymnastku alebo nádejného gymnastu?
- DIEVČATKO, alebo CHLAPCA, ktoré má LEN 2,5 rôčka ???
Tancuje na akúkoľvek hudbu, cvičí a hopká a je stále v pohybe?
A v každom klube hovoria, že je MALIČKÝ alebo MALIČKÁ?
A na Cvičení pre rodičov a deťmi ho to nebaví ???

Príďte do V-FIT- športovo-relaxačného centra, Gercenova 8/F, Petržalka.
Alebo volajte 0903/174 885, 0915/608 517, alebo recepciu od 16 h. – 02/4342 6357.

Od piatku 7. októbra otvárame NOVINKU
zameranú na modernú gymnastiku O B R A T N Á M A Č I Č K A .

OBRATNÁ MAČIČKA , je kurz, ktorý sa bude predlžovať po 6 lekciách.
Prvý kurz bude od 7. októbra do 11. novembra 2011.

Je to úplná novinka, pre malé detičky už od 2,5 roka. Veľmi rada otvorím kurz OBRATNÁ MAČIČKA. Mam vnučku VIKINKU /aj fitko sa volá podľa nej V-FIT/, ktorá má 2,5 roka a je veľmi ohybná a rada cvičí, a tak mne napadlo, že je viac takýchto malých drobcov, čo chcú robiť gymnastiku, ale trochu inak, než je to v cvičení pre rodičov s deťmi.
Tam by mohli aj nemuseli byt s nimi rodičia. Napr. naša mala by to určíte zvládla aj bez maminy, ale medzi starších nemôže lebo je malá a obyčajné Cvičenie pre rodičov s deťmi by ju nebavilo. Toto už ma svoje zameranie ako moderná gymnastika. A máme tu výnimku , aj chlapci s nimi môžu cvičiť. To skutočne nijaký klub nemá. lebo chlapci sú z modernej gymnastiky vyradené, ako skôr boli dievčaťa z hokeja, či futbalu a dnes je to normálne.
V minulosti, keď som trénovala moderne gymnastky, veľa malých chlapcov chcelo robiť modernú gymnastiku /už tenkrat sme si s dcérou Aďkou, ktorá bola tiež trénerkou modernej gymnastiky, pohrávali s myšlienkou zaradiť do tréningu aj chlapcov/. Všetkým to pripadalo nesprávne, ale dnes som možná úplné prvá, ktorá s tým došla a je dosti možné, že časom aj chlapci budú cvičiť modernu gymnastiku, tak ako tancujú chlapci balet. Niektorým chlapcom sa páči cvičiť s loptou, kruhom a švihadlom.
A ja by som je rada videla, ako sa zvŕtajú na pódiu.

PRE KOHO JE URČENÉ ?
Je určené pre našich najmenších športovcov - vrátane CHLAPCOV.
Pri cvičení používame rôzne pomôcky – fit lopty, padák, malé lopty-overbaly, krúžky a kruhy, loptičky, stužky, švihadielka, švédsku bedňu, gymnastické kruhy, trampolínku. Cvičíme všeobecnú pohybovú prípravu na pesničky a riekanky, občas aj kreslíme, čo sme cvičili, alebo budeme cvičiť. Všetko je zamerane na prípravu na modernú gymnastiku.

Dôležité pre nás cvičiteľky je, aby dieťa, ktoré je prihlásené na cvičenie bez rodičov, aby tu hodinu zvládlo s nami byt a najmä neplakať. Preto prosím maminky, ktoré vedia, že dieťa bez rodiča nezvládne byt samo, je potrebné využiť možnosť cvičenia sa zúčastňovať.

Archív