FITNESS pre DETI vo V-FIT Bratislava

27. 02. 2012
VÁŽENÍ RODIČIA a MILÉ DETI ! ! !
Zriadili sme od pondelka 27. 2. 12 pre Vás rodičov aj deti, fitness pre dospelých a aj FITNESS pre DETI do 8 rokov.
Máme záujem, aby ste urobili niečo pre svoje zdravie (mimo iné vo forme cvičenia) a zároveň sa i venovať svojmu malému dieťatku, ktoré chce viac pohybu, stále si hrať a byť v spoločnosti s ostatnými deťmi. Pokiaľ chcete ísť cvičiť, a musíte so sebou zobrať aj svoje dieťatko do fitka, kde je zakázané behať medzi ostrými hranami posilňovacích strojov, a nie je zabezpečené stráženie, čo s ním ??? Pokiaľ chcete, aby si vaše dieťatko pohralo s deťmi a trošku si zaskákal a pobavil sa, idete do detského kútiku, kde ale vy sedíte tak hodinu až dve a sledujete, čo robí, lebo sa tam nič iného robiť nedá.
V - FIT – športovo-relaxačné centrum, o.z., Vám ponúka NOVINKU.
Zriadili pre vás DETSKÉ FITNESS aby ste sa Vy aj Váš malý čertík "zabavil" v rovnakom čase súčasne s fitcentrom pre dospelých, a potom sa mohli venovať jeden druhému. Je možné, že raz, snáď časom pravidelne bude aj "inštruktorka detského fitness centra".
Takže - teraz už nemôžete - maminky hovoriť: "Ja nemôžem ísť cvičiť, nemám čas, lebo mám malé dieťa". Je tomu naopak! Vaše dieťatko bude každý deň hovoriť, že chce ísť do posilňovne. Je to preto, že si chce ísť hrať. Verím, že to vyskúšate aj vy. Čím viac detí bude v posilňovne, tým radšej sa tam budú vracať a aj vy s nimi.
Prianím V - FIT je, aby ste odchádzali spokojní aj Vy aj vaše deti.
Sme P R V Ý, kto otvoril aj DETSKÉ FITNESS v Bratislave.
Zatiaľ máme 2 rotopedy, lyžiarsky trenažér, trampolínu, hojdačku a šmykľavku .
Postupne dodáme aj ďalšieho kúsky.
A keď sa všetko podarí, tak cca od septembra by k tomu všetkému by začal tréning detí, kde sa bude s detičkami cvičiť na fitness strojoch a aj mimo nich, spolu s pesničkami a riekankami.
Deti šport a pohyb ľúbia, a tak tajne dúfame, že si ho zamilujete aj Vy a súčasne s tým i naši posilňovňu s detským fitness kútikom.
Tieto detské zariadenia umožňujú deťom rozvíjať pohybové aktivity a sú oživením klasických posilňovní. Mamičky si svoje deti nemusia nechávať v detskom kútiku,
ale môžu si ich vziať so sebou.
Zveme Vás, rodiče aj detičky!
Vyskúšajte naše FITKO pre ŽENY za 3,50 eura
a aj náš DETSKÝ KÚTIK spolu s DETSKÝM FITKOM len za 2 eura !!!

Archív