ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

18. 05. 2008
ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Už teraz je potrebné myslieť na to, čo príde. Problémy sa nerozplynú sami od seba, je potreba je riešiť. Alebo zatvoriť oči. Ale so zatvorenými očima nemôžeme žiť stále. Ak ste nespokojena sama so sebou, my máme pre vás riešenie. H-FIT Vám ponúka pomoc v nasledovných situáciách:

Ste unavená alebo nervózna ?
Stále len pracujete a cítite sa vyčerpaná?
Čo vaša postava ? Nie ste spokojná?
Máte zdravotné problémy?

Viete, že LEN ak vy budete po zdravotnej stránke v poriadku a odpočinutá, len tak je možno plniť všetky povinnosti, ktorých je pre ženu veľa. Zdravie je prvoradé a cvičenie ruku v ruke so zdravou stravou z vás učiní šťastnú, spokojnú a príťažlivú ženu, ktorá bude vzornou manželkou, matkou a priateľkou.

V H – FIT - športovo-relaxačnom centre smepre vás pripravili celý rad kurzov a jednotlivých cvičení pre vás - ŽENY - na Tvarovanie tela, Chudnutie, Fit programy,Pre zdravú chrbticu a samozrejme vaše obľúbene zdravotné cvičenie Pilates, Brušné tance, Power joga a veľa druhov nových Masáží.

Všetky informácie nájdete na našej stránke:
www.h-fit.sk

Už teraz je možno sa prihlásiť do kurzov aj na júl 2008 (viete, že počet je limitovaný):

e-mail: h-fit@szm.sk alebo SMS – 0903/174 885
Nezabudnite, že kurzy je potrebné prísť uhradiť vopred.

Zmeňte svoj životný štýl. Výrazne sa zlepší váš zdravotný stav, spomalí starnutie, odstráni sa stres, budete opäť vo fyzickej a psychickej forme. Budete si veriť a páčiť sa nielen sami sebe. Budete príjemnejšia na okolie, budete sa aj viac usmievať a okolie bude na oplátku príjemnejšie na Vás.
Skúste vymeniť zabehnuté stereotypy a ZAČNITE ŽIŤ INAK!

Budeme Vašimi sprievodcami zdravého životného štýlu a navrhneme pre Vás ZMENY a nielen to, budeme sa snažiť spolu s vami tie zmeny UDRŽAŤ !

Takže nečakajme na zázrak a poďme si zacvičiť.

Archív