Výživové doplňky

EXTRA MASS PUDING
Jedinečný sacharidovo – proteínový puding pre športovcov s vysokým výdajom energie.
Výživový doplnok s vyváženým pomerom jednoduchých aj komplexných sacharidov, 26 % – ným obsahom srvátkovej bielkoviny, obohatený o funkčnú dávku L-glutamínu, BCAA, chróm, vitamíny C, E, H a skupinu B. Je určený na efektívnu regeneráciu po športovom výkone a podporu rastu svalovej hmoty.
Výživný a zároveň lahodný sacharidovo – proteínový puding, ktorý pošteklí Vaše chuťové poháriky bez výčitiek!!!

PROTEIN FIT 50
Univerzálny bielkovinový koktail s obsahom anabolizujúcich látok pre všetky druhy športov so všestranným využitím. Proteínový výživový doplnok s obsahom L-glutamínu, s prídavkom rozvetvených aminokyselín (BCAA), vitamínov a enzýmov, ktorý svojím jedinečným zložením podporuje maximálnu stráviteľnosť a využitie bielkovín. Vynikajúci ľahko stráviteľný proteínový koktail na ochranu, regeneráciu a podporu rastu svalovej hmoty.


PROTEIN FIT 80
Vysokopercentný bielkovinový koktail pre športovcov určený na efektívny nárast čistej svalovej hmoty. Mikrofiltrovaný srvátkový proteín s obsahom L-glutamínu, obohatený o BCAA, s prídavkom taurínu, vitamínov a enzýmov na podporu maximálneho anabolického efektu a nárastu čistej svalovej hmoty. Vhodný aj pre diabetikov. Vynikajúci proteínový koktail vhodný najmä v období rysovania svalstva a minimalizácii podkožného tuku.


GAINER
Sacharidovo – proteínový koktail pre športovcov s vysokým výdajom energie. Výživový doplnok s dokonalou kombináciou jednoduchých a komplexných sacharidov, kvalitnou zmesou bielkovín s vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín, obohatený o aminokyselinu L-karnitín, chróm, enzýmy, minerály K, Ca, Mg, Fe, Zn a antioxidanty C a E, beta karotén. Ľahký chutný koktail k rýchlemu doplneniu energie a zotaveniu svalstva, vhodný i ako samostatné jedlo.


BCAA
Komplex esenciálnych aminokyselín na ochranu a regeneráciu svalovej hmoty. Izoleucín, leucín a valín sú vetvené aminokyseliny, ktoré si telo nedokáže samo syntetizovať z dostupných zdrojov, preto ich ľudia musia prijímať zo stravy. Predstavujú okamžitý zdroj energie, pretože sú využiteľné priamo z krvného obehu, odkiaľ prechádzajú do svalových buniek, ktoré chránia a zväčšujú ich objem. BCAA patria medzi najefektívnejšie suplementy s priamym vplyvom na metabolické procesy v organizme.


3ENERGY BAR
Energetická tyčinka – zdroj množstva energie, výdrže a sily, pre rýchle obnovenie energetických zdrojov. Nastavte sa na maximálne výkony s energetickou cereálnou tyčinkou s lahodným želé v poleve! Svojím zložením – 500 mg L-karnitínu, 500 mg taurínu, 500 mg inozínu, chróm, lecitín, vitamíny a minerály – vás nabije energiou, zaútočí na vaše tukové bunky a naštartuje vašu psychickú pohodu! Energetická delikatesa, ktorej neodoláš…


JOINT BAR
Vysoko nutričná tyčinka na ochranu kĺbového a oporného aparátu. Kĺbová tyčinka – zdroj energie, stavebných a výživných látok na výživu, ochranu a regeneráciu kĺbového aparátu. Obsahuje špeciálnu zmes hydrolyzovanej želatíny, chondroitínu, glukózamínu, vitamínov a minerálov, ktoré posilňujú a regenerujú namáhané kĺby. Vysoká účinnosť, dlhodobá ochrana! Chráni kĺby, skvele chutí…


PROTEIN BAR GERMAN
Zakusni sa s pôžitkom do tyčinky, ktorá ťa zásobí kvalitnými srvátkovými a mliečnymi bielkovinami, dennou dávkou glutamínu, dvojitou dávkou BCAA, a nesmierne vysokým množstvom vápnika až 32% z doporučenej dennej dávky! Proteínová tyčinka s obsahom 27 % proteínov, fortifikovaná glutamínom a vápnikom. … pôžitok pre Teba…

LECITIN
Vyrobený z prírodného 100% sójového oleja bez prísad, nevyhnutný pre správnu funkciu všetkých telesných buniek. Lecitín je zdrojom cholínu (vit. B4), inozitolu (vit. B8), fosfolipidov a aminokyseliny metatión. Je súčasťou každej živej bunky – svalovej, nervovej a mozgovej. Nepostrádateľná výživná látka pre každý organizmus.

L – CARNITINE
Pomáha odbúrať uložený telesný tuk, čím zabezpečí energiu pre svaly. Nápoj neobsahuje cukor. Chróm pomáha znížiť množstvo telesného tuku a budovať beztukové tkanivo.

SCITEC ISOTEC
Ľahko stráviteľný prípravok, ktorý dopĺňa všetky dôležité zložky počas tréningu. Vynikajúco zásobuje telo energiou , tým vzrastie svalová výdrž a zrýchli sa regenerácia.


CARNITINE Drink
Neperlivý funkčný nápoj, bez škodlivého zadržovaní vody v organizme, bez kalórií. Vhodný na redukciu tuku a v programoch formovaní postavy. Doplňuje tekutiny, nabije vás energiou, spaľuje tuky. 


UNI SPORT
Vhodný nápoj pre všetkých. Je určený k optimálnej náhrade stratených teľných tekutín, k podpore regenerácie a doplneniu všetkých dôležitých zložiek počas tréningu. Vynikajúco zásobuje telo energiou a tým vzrastie svalová výdrž a zrýchli sa regenerácia. Obsahuje aminokyseliny Taurin, Glycin a L-Carnitin.


P o m ô c k y :

PLASTOVÝ ŠEJKR

Šejker na precízne vymiešanie vášho obľúbeného koktailu.
Materiál z mäkkého plastu zaručí bezproblémovú manipuláciu. Rýchlo a ľahko vymiešate koktail kdekoľvek vrátane vašej kuchyne!